Čekejte prosím...

O nás

Kdo jsme?

Naše centrum se zaměřuje především na vzdělávání v oblasti anglického jazyka, přičemž nedávno jsme rozšířili naše aktivity i na další světové jazyky - německý a španělský. Cílem naší instituce je poskytovat klientům prvotřídní jazykové služby a podporovat je v jejich růstu a úspěchu. Zastáváme názor, že kvalitní vzdělání posouvá člověka vpřed, obohacuje jeho život a otevírá mu dveře k uskutečnění jeho snů.

Nabízíme kurzy pro veřejnost i firmy ve vybavených učebnách v Olomouci na adrese Mlýnská 938/4 s výbornou dopravní dostupností a možností parkování, v prostorách firemních klientů nebo online. Výuka probíhá buď ve skupinách, nebo individuálně v kurzech s různou intenzitou. Studium je realizováno efektivním a systematickým způsobem tak, aby odpovídalo potřebám a tempu studentů s ohledem na jejich věk a jazykovou vybavenost, a plnilo jejich očekávání a cíle.  

Kurzy jsou vedeny lektory/lektorkami s bohatými zkušenostmi v oblasti vzdělávání. Nabízíme individuální a přátelský přístup, stejně jako nadšení podpořené úspěchy našich klientů. Věříme, že jsme schopni nalézt společnou řeč na cestě k cíli, tj. zlepšení úrovně komunikace v daném jazyce, a jsme přesvědčeni, že se nám to daří. Zakládáme si na osobním kontaktu lektorů s klienty a myslíme si, že face to face výuka je základním klíčem pokroku, stejně tak jako radost ze vzdělávání.

Sledujeme nejnovější trendy v metodách výuky a kombinujeme je s osvědčenými a fungujícími postupy ve vzdělávání. Zajišťujeme vstupní analýzu znalostí zájemců o kurz, na jejímž základě pro každého studenta nebo skupinu vytváříme individuální učební plán na dané časové období, který vychází z jejich úrovně znalostí. 

Nabízíme také celou škálu bonusů a výhod pro stávající i nové studenty ve formě slev na jednotlivé kurzy. Pro každého účastníka našich kurzů jsme schopni zajistit studijní materiály s 15% slevou. Během výuky používáme učebnice, které se nám nejlépe osvědčily, včetně vlastních doplňkových materiálů.

Průběžně monitorujeme účast studentů a na závěr každého kurzu poskytujeme v případě zájmu certifikát o absolvování příslušného kurzu. Jsme přesvědčeni, že naše služby jsou přínosem pro rozvoj jazykových dovedností našich klientů a jsme rádi, že můžeme být jejich spolehlivým partnerem na cestě k úspěchu.

 

Co nabízíme?

 • kurzy anglického jazyka pro veřejnost v různých intenzitách výuky,
 • firemní kurzy dle požadavků klientů,
 • individuální výuku/doučování, kdy je účastník vystaven působení lektora „face to face“ a lektor má možnost věnovat se pouze jemu, stejně jako skupinové kurzy do maximálního počtu osmi studentů,
 • všeobecnou, obchodní či odbornou angličtinu,
 • jazykové kurzy pro všechny věkové kategorie,
 • všechny stupně pokročilosti (úplní začátečníci až velmi pokročilí studenti),
 • přípravu na mezinárodní Cambridgeské zkoušky KET, PET, FCE a CAE,
 • dopolední, odpolední i večerní kurzy anglického jazyka,
 • hodiny anglické gramatiky nebo konverzace,
 • zaměření na maturitu a přijímací zkoušky na vysokou školu,
 • krátkodobé intenzivní kurzy angličtiny (personální pohovory, služební cesty nebo dovolené v zahraničí),
 • letní intenzivní kurzy,
 • online výuku.

 

Jaké to má výhody?

 • Nabízíme celou škálu kurzů, jak pro širokou veřejnost, tak pro firmy.
 • Pomůžeme Vám vybrat správný kurz angličtiny, nově i jiných světových jazyků.
 • Zjistíme, jakou máte úroveň jazykových znalostí.
 • Výuka je realizována pod vedením zkušených lektorů s mnohaletou praxí.
 • Zakládáme si na osobním kontaktu lektorů s klienty..
 • Propojujeme nejnovější trendy ve výuce s ověřenými a fungujícími metodami.
 • Učíme systematickým a efektivním způsobem.
 • Pravidelně monitorujeme vývoj a pokroky našich zákazníků.
 • Stávající i noví studenti mají nárok na spoustu slev a bonusů.
 • Sídlíme v centru Olomouce s výbornou dopravní dostupností.

 

Slevy benefity

Vážíme si věrnosti všech našich klientů a studentů a budeme rádi, když svou spokojenost projevíte doporučením dalším případným zájemcům. Odměnou Vám budou níže vypsané slevy a benefity, které Vám umožní studovat výrazně levněji! Proto jim věnujte náležitou pozornost, ať Vám žádná z nich neunikne. Záleží jen na Vás, jaký postup zvolíte. Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %. Nabízíme Vám tyto bonusy:

Přiveď a získej

Za každého doporučeného nového studenta Vám nabízíme 1 lekci jazyka zdarma. Slevu podle počtu nových studentů, které přivedete, Vám odečteme od následujícího platebního období.

Věrný student

Sleva 5 % je stanovena pro všechny věrné studenty, kteří navštěvovali naše hromadné kurzy v předchozím školním roce (nejméně 2 pololetí) nebo pro ty, jež studovali individuálně nejméně dvanáct měsíců bez přerušení.

Vytrvalý student

Sleva 10 % je pro všechny věrné studenty, kteří navštěvovali naše hromadné kurzy více jak tři roky nebo pro ty, jež studovali individuálně nejméně třicet šest měsíců bez přerušení.

Rychlý student

Sleva 10 % platí pro všechny studenty skupinových kurzů, kteří uhradí částku za jedno pololetí (tj. 16/17/18 lekcí) nejpozději 30. 6. 2024 (datum připsání částky na účet). 

Skvělý student

Sleva 5 % je pro všechny studenty, kteří si předplatí studium v Mini-kurzu na dvě po sobě následující pololetí.

Slevy lze různě kombinovat, maximální výše slevy činí 25 %.

Učebnice

Všichni noví i stávající studenti mají nárok na 15% slevu na nově zakoupené učebnice v knihkupectví Megabooks. V případě, že máte zájem o jejich zakoupení, nezapomeňte to uvést v online přihlášce do kurzu, kontaktujte nás telefonicky - +420 604 876 372, emailem - eng-olomouc@email.cz nebo nás navštivte v Olomouci na ulici Mlýnská 938/4. Budeme se snažit udělat maximum pro to, abychom vyhověli Vašim požadavkům. 

 

Dárkové poukazy

Pokud přemýšlíte nad originálním dárkem nebo si nevíte rady, co dát svým blízkým či známým k svátku, narozeninám, výročí, Vánocům či jiným příležitostem, nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového poukazu. Investice do vzdělání v oblasti cizích jazyků je jistě nejen zaujme, ale také potěší a obohatí. Hodnotu dárkového poukazu si pro obdarovávané stanovíte sami. Poukaz může být vystaven jak na individuální výuku, tak na hromadný kurz.

V případě, že máte zájem o dárkový poukaz, vyplňte online přihlášku do kurzu, kontaktujte nás telefonicky - +420 604 876 372, emailem - eng-olomouc@email.cz nebo nás navštivte v Olomouci na ulici Mlýnská 938/4. Budeme se snažit udělat maximum pro to, abychom vyhověli Vašim požadavkům.

Zvažte, zda budete chtít dárkový poukaz vyplnit, nebo si jej vypíšete sami, tzn. uvedete jméno dárce a obdarovaného. Hodnotu dárkového poukazu určujete sami dle svého uvážení. Doporučujeme se podívat na vypsané kurzy, popř. napsat či zavolat o radu, rádi s Vámi zkonzultujeme možná řešení.

Dárkový poukaz lze zaplatit bezhotovostním převodem na firemní účet, popř. je možné ho uhradit kartou na platebním terminálu v kanceláři sekretariátu. Poukaz je vytištěný na speciálním papíru, proto je potřeba si ho vyzvednout osobně v kanceláři sekretariátu nebo Vám ho můžeme zaslat na Vaši adresu poštou.

Zakoupený dárkový poukaz lze využít na jakoukoli službu nabízenou jazykovým centrem. Platnost poukazu je jeden kalendářní rok od data zakoupení. Obdarovaný dárkového poukazu projeví zájem o jeho uplatnění zkontaktováním sekretariátu. Pokud si vlastník poukazu vybere službu ve vyšší hodnotě, než má dárkový poukaz, musí si službu doplatit. Dárkový poukaz není cenným papírem, je nerefundovatelný, tzn. nelze jej směnit za peníze.

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky!


 • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
 • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
 • max. 8 účastníků ve skupině
 • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz angličtiny! Vyberte si z naší nabídky!


 • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
 • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
 • max. 8 účastníků ve skupině
 • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVY & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji! 

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

eng-olomouc@email.cz

FACEBOOK


British Council