Čekejte prosím...

Mezinárodní zkoušky - BULATS

BULATS - Business Language Testing Service

Business Language Testing Service (BULATS) je mezinárodně uznávaný testovací a hodnotící systém vytvořený pro organizace a firmy, které potřebují rychlý, spolehlivý a efektivní způsob testování jazykových znalostí svých zaměstnanců či uchazečů o zaměstnání. Vznikl ve spolupráci institucí Goethe Institut, University of Cambridge ESOL, Alliance Française a Universidad de Salamanca. Jedná se o multijazykový systém, který je možno využít v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Každý rok tyto testy skládá přes milion lidí ve 130 zemích světa. 

V současnosti mají testy čtyři formy - počítačový test, standardní test, test mluveného a test psaného jazyka, jež se mohou používat samostatně nebo se vzájemně zkombinovat. Systém testování je navržen pro společnosti a firmy tak, aby vyhovoval širokému spektru zaměstnání. Testování je vhodné zejména v případě, že je třeba zhodnotit jazykové znalosti současných či potencionálních zaměstnanců, rozřadit pracovníky do jazykových kurzů podle jednotlivých úrovní, zjistit efektivitu dosavadní poskytované jazykové výuky nebo určit vhodnou úroveň jazykových certifikátů u kandidátů zkoušek. 


BULATS Standard Test

BULATS Standard Test je psaná forma testu, jež ověřuje schopnost porozumět mluvenému a psanému slovu, rozsah slovní zásoby a znalost gramatických jevů. Testování je zaměřeno na dovednosti a aktivity potřebné v zaměstnání.

 

BULATS Computer Test

BULATS Computer Test je vysoce propracovanou metodou testování jazykových znalostí. Všichni kandidáti začínají test na stejné úrovni bez ohledu na jejich znalosti. Test vyhodnocuje jednotlivé odpovědi a na jejich základě pokládá další otázky, které vedou postupně k jednodušším nebo těžším úkolům, dokud není určena odpovídající úroveň znalostí. 

 

BULATS Speaking Test

BULATS Speaking Test je testování znalostí mluveného jazyka a je zaměřen zejména na plynulost, přesnost, správnou výslovnost, schopnost zapojit se do konverzace a organizaci vlastního mluveného projevu.

 

BULATS Writing Test

BULATS Writing Test se skládá ze dvou částí - napsání krátké zprávy nebo dopisu na základě zadaných informací, napsání další zprávy nebo dopisu dle zadaných instrukcí.

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky!


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

JARNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat jarní kurz angličtiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3440 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 3655 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3870 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • jarní kurzy začínají v týdnu od 5. 2. do 9. 2. 2024

AKCE A BONUSY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 20 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

eng-olomouc@email.cz

FACEBOOK


British Council