Čekejte prosím...

Materiály - Obchodní angličtina - Business English

Business Result Starter - the First Edition - Oxford University Press
Business Result Starter - the First Edition

Business Result Starter 1st edition je první z šestidílného kurzu obchodní angličtiny určený pro úplné začátečníky, jež chtějí začít s tímto jazykem v kterémkoli věku. Je také ideální pro studenty, kteří už se v minulosti trochu angličtině věnovali, ale mají zájem zopakovat si základy předtím, než se posunou zase o kousek dál. Učebnice i pracovní sešit mají aktuální a moderní dokonale vyvážený obsah a prověřenou metodiku.

Tento kurz rozvíjí základní slovní zásobu a jazykové dovednosti, jež jsou nezbytné pro obchodní komunikaci na nejnižší úrovni. Je vhodný pro studenty středních škol, kteří budou anglický jazyk potřebovat v zaměstnání, stejně jako pro ty, kteří již v oboru pracují či zvažují práci v zahraničí, nemají však zatím žádnou zkušenost s anglickým jazykem. Učebnice se zabývá například těmito tématy: představení se a seznámení se, zaměstnání, země a národnosti, vybavení kanceláře, typy firem, zodpovědnost zaměstnance a služební cesty.


Vstupní úroveň angličtiny: A0

Business Result Elementary - the First Edition - Oxford University Press
Business Result Elementary - the First Edition

Business Result Elementary 1st edition je druhý díl, navazující na Business Result Beginner. Jedná se o anglický kurz pro věčné začátečníky nebo pro ty, kteří jazyk už zvládli na minimální úrovni a mají zájem se v něm nadále vzdělávat. Učebnice a pracovní sešit jsou navrženy tak, aby naučily studenty, jak používat základní gramatické jevy a slovní zásobu a dovede je až na úroveň A2.

Tento kurz anglického jazyka rozvíjí slovní zásobu a jazykové dovednosti, jež jsou nezbytné pro obchodní komunikaci na základní úrovni. Je vhodný pro studenty středních škol, kteří budou anglický jazyk potřebovat v zaměstnání, stejně jako pro ty, kteří již v oboru pracují či zvažují práci v zahraničí. Jednotlivé lekce jsou věnovány tématům jako produkty a služby, zaměstnání, komunikace a navazování kontaktů s klientem, konkurence, týmová práce, služební cesty.


Vstupní úroveň angličtiny: A1

Business Result Pre-intermediate - the First Edition - Oxford University Press
Business Result Pre-intermediate - the First Edition

Business Result Pre-intermediate 1st edition představuje třetí díl, navazující na Business Result Elementary. Tento kurz obchodní angličtiny je zaměřen na mírně pokročilé studenty, kteří mají zájem navázat na předchozí úroveň angličtiny nebo mají základní znalosti jazyka a chtějí ho dále rozvíjet. Během kurzu jsou studentům postupně představovány jednotlivé gramatické a lexikální znaky angličtiny, jež jim umožní osvojit si anglickou gramatiku, ale také ji aktivně použít v každodenních obchodních situacích. Během kurzu by se každý jedinec měl dostat na úroveň B1. 

Jedná se o kurz anglického jazyka, který rozvíjí slovní zásobu a jazykové dovednosti, jež jsou nezbytné pro obchodní komunikaci a je tak vhodný pro studenty středních škol studující angličtinu na úrovni pre-intermediate, kteří budou jazyk potřebovat v zaměstnání, stejně jako pro ty, kteří již v oboru pracují nebo zvažují práci v zahraničí. Učebnice obsahuje širokou škálu úkolů a aktivit, které jsou zaměřeny na témata jako lidské zdroje, nové produkty, zaměstnanost, zákaznický servis, služební cesty, trénink a kariéra ve firmě, nové trendy v reklamě a ekonomický rozvoj.


Vstupní úroveň angličtiny: A2

Business Result Intermediate - the First Edition - Oxford University Press
Business Result Intermediate - the First Edition

Business Result Intermediate 1st edition je čtvrtým dílem šestidílného úspěšného souboru angličtiny. Je to kurz obchodní angličtiny, který rozvíjí slovní zásobu a jazykové dovednosti na středně pokročilé úrovni. Je jako stvořený pro ty, kteří používají anglický jazyk pro každodenní obchodní komunikaci a potřebují se v něm nadále zlepšovat.

Je vhodný pro studenty středních i vysokých škol studující angličtinu na úrovni intermediate, kteří budou jazyk potřebovat v zaměstnání, stejně jako pro ty, kteří již v oboru pracují nebo zvažují práci v zahraničí. Kurz se věnuje tématům jako práce a volný čas, zákaznický servis, bezpečnost práce, týmová práce, logistika, rozhodování a inovace, selhání a chyby na pracovišti, osobnostní kvality, úspěch v jednání a jak jej dosáhnout.


Vstupní úroveň angličtiny: B1

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky!


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz angličtiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVY & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji! 

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

eng-olomouc@email.cz

FACEBOOK


British Council