Mezinárodní zkoušky - BULATS

BULATS - Business Language Testing Service

Business Language Testing Service (BULATS) je mezinárodně uznávaný testovací a hodnotící systém vytvořený pro organizace a firmy, které potřebují rychlý, spolehlivý a efektivní způsob testování jazykových znalostí svých zaměstnanců či uchazečů o zaměstnání. Vznikl ve spolupráci institucí Goethe Institut, University of Cambridge ESOL, Alliance Française a Universidad de Salamanca. Jedná se o multijazykový systém, který je možno využít v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Každý rok tyto testy skládá přes milion lidí ve 130 zemích světa. 

V současnosti mají testy čtyři formy - počítačový test, standardní test, test mluveného a test psaného jazyka, jež se mohou používat samostatně nebo se vzájemně zkombinovat. Systém testování je navržen pro společnosti a firmy tak, aby vyhovoval širokému spektru zaměstnání. Testování je vhodné zejména v případě, že je třeba zhodnotit jazykové znalosti současných či potencionálních zaměstnanců, rozřadit pracovníky do jazykových kurzů podle jednotlivých úrovní, zjistit efektivitu dosavadní poskytované jazykové výuky nebo určit vhodnou úroveň jazykových certifikátů u kandidátů zkoušek. 


BULATS Standard Test

BULATS Standard Test je psaná forma testu, jež ověřuje schopnost porozumět mluvenému a psanému slovu, rozsah slovní zásoby a znalost gramatických jevů. Testování je zaměřeno na dovednosti a aktivity potřebné v zaměstnání.

 

BULATS Computer Test

BULATS Computer Test je vysoce propracovanou metodou testování jazykových znalostí. Všichni kandidáti začínají test na stejné úrovni bez ohledu na jejich znalosti. Test vyhodnocuje jednotlivé odpovědi a na jejich základě pokládá další otázky, které vedou postupně k jednodušším nebo těžším úkolům, dokud není určena odpovídající úroveň znalostí. 

 

BULATS Speaking Test

BULATS Speaking Test je testování znalostí mluveného jazyka a je zaměřen zejména na plynulost, přesnost, správnou výslovnost, schopnost zapojit se do konverzace a organizaci vlastního mluveného projevu.

 

BULATS Writing Test

BULATS Writing Test se skládá ze dvou částí - napsání krátké zprávy nebo dopisu na základě zadaných informací, napsání další zprávy nebo dopisu dle zadaných instrukcí.

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY 2020

Právě probíhá zápis do letních intenzivních kurzů angličtiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 2240 Kč (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 7. července 2020 (úterý)

AKCE A BONUSY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 15 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

eng-olomouc@email.cz

FACEBOOK

British Council

Oxford Bookshop